بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA)

این محصول در بستهبندیهای 25 کیلوگرمی و thirty کیلوگرمی آماده تحویل شما مشتریان عزیز میباشد.آنتیاکسیدان BHT یک آنتیاکسیدان فنلی کلی است که معمولاً از آنتیاکسیدان های غذایی استفاده میشود، تثبیتکنندهها برای تأخیر در تخریب مواد غذایی در پلاستیک و بستهبندی مواد غذایی از بکار میروند. اگر کودک شما مبتلا به ADHD است، باید انواع نوشابه ها و نوشیدنی های انرژی زا را از رژیم غذایی او حذف کنید. بوتیل هیدروکسی تولوئن در درجه اول به عنوان یک افزودنی مواد غذایی آنتی اکسیدان استفاده می شود. تتراهیدروفوران ، که بیشتر THF یا اکسولان نامیده می شود ، مایعی آلی است که به طور گسترده به عنوان حلال و همچنین به عنوان معرف استفاده می شود و به عنوان پیش ماده پلیمریزاسیون عمل می کند. همچنین به عنوان THF ، اکسولان ، فوران ، اکسید بوتیلن، اکسید دی اتیلن و اکسید تترا متیلن شناخته می شود. آیا میدانید در دوران بارداری و شیردهی، این مواد مضر از طریق خون مادر به جنین منتقل شده و گاهی خسارات جبرانناپذیر ایجاد میکنند؟ بهطور کلی این ماده باعث ایجاد و تولید کف میشود. در صنعت ، عمدتا از طریق واکنش بین استیلن و فرمالدئید تولید می شود و two-بوتین-one،4-دیول ایجاد می کند ، که به دیول اشباع مربوطه که به THF چرخانده می شود هیدروژنه می شود. ᠎Po st was gener᠎ated  by GSA Content Gen᠎erator D​emoversi on !


علاوه بر این، از مارس 2020، هیچ راهنمایی از هیچ یک از انجمن های شناخته شده بین المللی متخصصان بیماری های عفونی استفاده از محصولات BHT را به عنوان یک درمان ضد ویروسی یا پیشگیری کننده حمایت نکرده است. شرکت پترو کیمیا به عنوان وارد کننده مواد اولیه شیمیایی از کشور چین مفتخر است که بخش اعظمی از نیاز به مواد اولیه شیمیایی در بازار را به صورت پرفرمایی از کشور چین تامین میکند. فتالات به محصولات آرایشی حالت چسبندگی میدهد و کمک میکند تا محصول جذب پوست شود. هنگام خرید بهترین کرم دور چشم، بهترین کرم ضد آفتاب، مرطوب کننده، کرم پودر، انواع شوینده، رژ لب و سایر محصولات بهداشتی و آرایشی به برچسب مواد و ترکیبات سازنده آن توجه میکنید؟ از بیش از 200000 تن تتراهیدروفوران که هر سال تولید می شود ، قسمت عمده آن به دلیل خاصیت قابل انعطاف و سهولت در تبدیل به سایر ساختارها به عنوان بلوک سازنده آلی در فرآیندهای صنعتی استفاده می شود - مانند زمانی که THF در صورت کاتالیزاسیون با اسیدهای کاتالیزور به پلیمر خطی تبدیل می شود. THF تحت قانون خدمات آتش نشانی به عنوان ماده خطرناک طبقه بندی می شود.


THF یک پایه ضعیف لوئیس است ، به این معنی که می تواند الکترون ها را به گونه های شیمیایی که فاقد الکترون هستند (به عنوان مثال فلزات / فلزات انتقالی) اهدا کند و بنابراین THF می تواند با این فلزات واکنش دهد. BHT این واکنش اتوکاتالیتیک را متوقف می کند و تبدیل رادیکال های پراکسی به هیدروپراکسید را متوقف می کند. فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش BHT با بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: five گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، one hundred گرمی، 250 گرمی، five hundred گرمی، one کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است. در صنایع غذایی از این ماده به عنوان نگهدارنده استفاده میشود و به عنوان یک ماده نگهدارنده در برخی غذاها مورد استفاده قرار می گیرد و باعث شود مواد غذایی تازه و با رنگ و بافت اولیه بدون تغییر در طول زمان باقی بمانند. از این رو، در حال حاضر، نتایج یک اجماع علمی به نفع نتیجهگیری پتانسیل ضد ویروسی عمومی BHT در زمان مصرف در انسان ارائه نمیکند.


BHT از آنتی اکسیدان های غذایی میباشد که در حال حاضر مصرف گسترده ایی در صنعت غذایی دارد. همیشه قبل از خرید مواد غذایی برای کودک خود برچسب روی مواد غذایی را با دقت بخوانید. در طی 10 سال بعد آن، شیمیدانان روی تولوئن به عنوان نام ماده جدید آن زمان کار کردند و شاحه ها و گروه های عاملی متفاوت و متعددی بر روی آن قرار دادند که محصول بوتیل هیدروکسی تولوئن نیز قطعا برای این سال ها می باشد. این کف سبک برای حذف لایه چربی از روی پوست و مو بسیار مناسب است. این ماده معمولاً در دئودورانت، لوسیون بدن و اسپری مو وجود دارد. THF به طور معمول یک مایع آلی بی رنگ است که هم با آب مخلوط می شود و هم ویسکوزیته کمی دارد. این ماده نیز به عنوان یک مکمل غذایی برای استفاده به عنوان آنتیاکسیدان به فروش میرسد. رعایت رژیم غذایی سالم تا حد زیادی باعث پیشگیری از بروز یا تحریک علائم اختلال بیش فعالی در کودکان می شود. برای پیشگیری از تشدید علائم ADHD، توصیه می شود که غذاهای ناسالم را به طور کامل از رژیم غذایی کودک خود حذف کنید. BHT نیز به عنوان یک مکمل غذایی برای استفاده به عنوان آنتی اکسیدان به فروش می رسد.

قیمت بوتیل هیدروکسی آنیزول

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *